NAVIGATION

Gezginfest VAN | Festival |

Gezginfest VAN | Festival |

Doğunun ilk müzik festivali özelliğini taşıyan GezginFest Van, 7- 9 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleşiyor.

Doğunun ilk müzik festivali özelliğini taşıyan GezginFest Van 7- 9 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Türkiye’ nin en büyük line- up’larından birine ev sahipliği yapacak olan GezginFest Van, Van Gölü kıyısında bulunan Gevaş Ada İskelesi yanında yapılacaktır.

Interrail Turkiye & Hayal Kahvesi ortaklığında yapılacak proje, sosyal farkındalığı öne çıkarmakla birlikte, farklı kültürleri seyahat, sanat ve müzik ile birleştirecektir.

İran, Azerbaycan, Ermenistan gibi ülkelerden sanatçılar ile world music temasında, çizgi dışı bir etkinliğe imza atılacaktır.

Van’da ilk defa yapılacak festivalde; sosyal yaşam alanları, oyun parkları, kütüphaneler, engelli çocuklarımızın eğlenebileceği parkurlar ve hayalini gerçekleştirmek isteyen tüm güzel insanların unutamayacağı bir 3 gün hayal edilmektedir. İnsanı ve doğayı seven, hayvan dostlarımıza şefkat gösteren, ‘‘mutluluk paylaştıkça güzeldir’’ felsefesini benimseyen festival topluluğu amaçlanmaktadır.

7 Eylül Cuma

Athena
Kardeş Türküler
Manga
Sena Şener
Emir Can İğrek
Yener Çevik

After Party: Shantel

 

8 Eylül Cumartesi

Mohsen Namjoo
İlkay Akkaya
İlyas Yalçintaş
Fatma Turgut
Can Gox
Timsahın Göz Yaşları

After Party: Gazapizm

9 Eylül Pazar

Teoman
Selda Bağcan & Boom Pam !
Can Bonomo
Ahmet Aslan
Kurtalan Ekspres
Melek Mosso

After Party: Ezhel , Pera

Gün boyu çeşitli aktiviteler ve atölyeler sizleri bekliyor.

Lütfen dikkat!Bu etkinlik Özel Kurallara tabidir. – Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.-Günlük bilet ile biletin üzerinde yazan tarihte alana giriş yapabilirsiniz.  Bilette yazan tarihte giriş yapılmadığında, bilet farklı bir tarihte kullanılamaz.  Bilet tarihindeki atölyeler, etkinlikler ve konserler bilet içeriğine dahildir.-Günlük biletlere kamp dahil değildir. Bunlar dışında tüm gün boyunca stantlardan etkinliklerden atölyelerden ve konserlerden yararlanabilirsiniz.- 10 yaş ve altı etkinliğe katılamayacaktır. 10 yaş üzeri bilete tabidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top