NAVIGATION

Selam Ben Geldim :)

Selam Ben Geldim :)

Merhaba! Öncelikle Medya Demlik’e hoş geldiniz :) Bu benim ilk yazım ve aşırı heyecanlıyım! Yazarken ellerim titriyor o derece!

Ünlemlerle dolu heyecanlı girişimin ardından neden blog yazmak istedim özetleyeyim; hayatlara bir kelime, bir cümle ile dokunmak ne demek çok iyi biliyorum. Belki tanışırsak bizde birbirlerimizin hayatlarına dokunabiliriz ne dersiniz? Blog yazma yada -bilme hevesim tam da buradan geliyor.

“Dokunmak.”

Somut ve soyut. Her şey tam da burada başlıyor, her şeye ruhsal ve fiziksel olarak dokunabilirsiniz. Bir kelime söylerken, bir cümle kurarken, bir eşya alırken, bir şarkı dinlerken, hayal kurarken, karşılıklı sohbet ederken… Peki biz bunun ne kadar farkındayız? Mesela sen; o şarkıyı neden 5. kez dinledin? Yada en yakınına “sen değerlisin.” cümlesini kurduğunda neden gerçekten değerli hissetti? Anlatmak istediğim tam da bu. Vazgeçmeyin iyilik yapmaktan, yardım etmekten ve çekinmeyin size yapılan iyiliklerden, yardımlardan. Bunu bir gün yine uzun uzun konuşuruz 🙂 Şimdi biraz kendimden bahsetme zamanı…

BEN KİMİM? 

1993, İstanbul doğumluyum. Taze mezun ve reklamcılık sektörüne vakit kaybetmeden giriş yaptım. Çünkü her şey çok hızlı ve hiçbir şeyi kaçırmak istemiyorum. Karakterim tam da bu. Bir şeyleri kaçırmaktan korkarım. “En çok x yapmayı seviyorum.” diye bir cümle kurmadım hiç bir zaman. Keyif aldığım her şeyi yapmaktan hiç çekinmedim. Şiddetle öneririm! Zor bir karakter miyim bilmiyorum, ama yaşamayı seviyorum. Bir de hayal kurmayı!

MEDYA DEMLİK

Beni bu işe cesaretlendiren Medya Demlik’e teşekkür ederim. Öyle bir gaz verdi ki yazdıkça yazasım geliyor yahu. 🙂 İyiki yollarımız kesişmiş ve çok eğlenceliler takipte kalın lütfen!

Benden şimdilik bu kadar, umarım seversiniz!

Dipnot: Bu yazıyı okuduysan, lütfen bitirdikten sonra en çok istediğin şeyin hayalini kur! 

Görüşmek üzere… 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top