NAVIGATION

The Week Of | Film Önerisi

The Week Of | Film Önerisi

Adam Sandler ismini duyunca aklınıza gelen onlarca sempatik filmin yanına bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

Netflix orijinal yapımı olan  The Week Of filminin başrollerini Adam Sandler (Kenny Lustig) ve Chris Rock (Kirby Cordice) paylaşıyor. Çok iyi bir baba olan Kenny Lustig’in kızı, babalık görevlerini pekiyi tamamlayamamış Kirby’nin oğlu ile evlenecektir. Oğlan tarafı oldukça zengin ve varlıklıdır, buna karşın maddi durumu ortalamanın üstüne hiç çıkmamış Kenny, kızının düğününü tamamen kendisi üstlenmek istemektedir. Bu düğünün kızına vereceği son hediye olduğunu düşünen başrolümüz, zengin dünüründen maddi yardım kabul etmemekte kararlıdır.

 

Olabilecek en uygun fiyata en iyi düğünü yapmaya çalışan Kenny başına gelen onlarca aksiliğe rağmen pes etmemektedir. Bütün bu hengame içerisinde Kirby dünürü Kenny’den hayata dair dersler çıkaracaktır. Maddi durumu çok iyi olmasına rağmen çocukları hakkında pek başarılı bir yol alamayan Kirby’nin Kenny sayesinde aklı başına gelecektir.

Adam Sandler’in eşi ve yeğeninin de rol aldığı bu film bana ince ince Yeşilçam esintileri hissettirdi. Kenny’nin çizdiği geniş ve mutlu aile portföyü, bilinçaltımızda pek uzakta yer almamakta.

Sonunda herkesin memnun ayrıldığı bu eğlenceli düğün organizasyonunu kaçırmamanızı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top